Pantum P2500 Černobílá laserová jednofunkční tiskárna

Kód: PNT3010610232
1 755 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení
Představujeme Pantum P2500, černobílou laserovou jednofunkční tiskárnu ideální pro vaše potřeby tisku. Tato kompaktní a cenově výhodná tiskárna nabízí rychlost tisku 22 stran za minutu (A4) / 23 stran za minutu (dopis) s dobou prvního výtisku (FPOT) bleskových 7,8 sekundy. S USB připojením je tento produkt snadno integrovatelný do vaší pracovní stanice. Nechte se zaujmout našimi SEZÓNNÍMI SLEVAMI a objevte širokou nabídku Tiskáren, projektorů a skenerů, které usnadní vaši práci a zefektivní váš čas.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dlouhá životnost
Dlouhá životnost
Minimální reklamace
Minimální reklamace
Kvalitní produkty
Kvalitní produkty

Detailní popis produktu

Pantum P2500 - Černobílá laserová jednofunkční tiskárna pro pohodlnou práci

Vylepšený popis produktu Pantum P2500, černobílé laserové jednofunkční tiskárny, která vám pomůže pohodlně pracovat díky rychlosti tisku 22 stran za minutu (A4) / 23 stran za minutu (dopis) a době prvního výtisku (FPOT). Tento kompaktní a cenově výhodný tisk je ideálním řešením pro domácí kanceláře, malé živnostníky nebo jednotlivé uživatele. Jednoduché připojení přes USB a vysokou výdrž zaručuje kovové tělo tiskárny a precizně vyrobené opotřebitelné díly s dlouhou životností.

Malá velikost, vysoká rychlost

Díky kompaktním rozměrům lze volně umístit na libovolné místo. Rychlost tisku formátu A4 až 22 stran za minutu snadno zvyšuje efektivitu práce.

Jednoduchá instalace ovladače v jednom kroku

Ovladač lze nainstalovat v jednom kroku bez složitého postupu, což pomáhá uživateli bezstarostně pracovat. Každá nová tiskárna Pantum je dodávána s náplní (tonerem).

Vybaveno robustním kovovým rámem uvnitř

Pevný a odolný, aby byla zajištěna stabilita tiskárny. Tato tiskárna je ideální pro domácí i profesionální použití.

Oficiální servisní středisko Pantum v České republice a na Slovensku - https://www.repronis.cz/pantum-servis/ Odkaz ke stažení ovladače - https://global.pantum.com/support/download/driver/ WIREMAX s.r.o. je autorizovaným distributorem v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Tiskárny, projektory, Tiskárny a skenery, SEZÓNNÍ SLEVY - Pantum P2500 černobílá laserová jednofunkční tiskárna vám poskytne rychlý a kvalitní tisk za přijatelnou cenu. Vychutnejte si pohodlnou práci s touto kompaktní a cenově dostupnou tiskárnou.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jednofunkční tiskárny
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 5.48 kg
Model: P2500
Rychlost tisku:: 22 stran za minutu (A4) / 23 stran za minutu (dopis)
Doba prvního výtisku (FPOT): <7,8s
Maximální měsíční objem: 15000 stran
Doporučený měsíční objem: 2000 stran
Rozlišení (dpi): 1200x1200
Tiskové jazyky: GDI
Oboustranný režim: Ruční
Vstup papíru: 150
Výstup papíru: 100
Typ papíru: Obyčejný papír, Silný papír, Průhledný papír, Karton, Štítek, Obálka, Tenký papír
Rozměry (Š*H*V): 337*220*178 mm
Hmotnost (kg): 4,3
Hlučnost: Tisk: 52 dB
Spotřeba energie při tisku: Průměrný výkon 370W
Kompatibilita s operačním systémem: Microsoft Windows Server2003 / Server2008 / Server2012 /XP/Vista/Win7/Win8/Win8.1/Win10/Win11(32/64 Bit)
Připojení: Hi-Speed USB 2.0
Rychlost procesoru: 600 MHz
Paměť: 128MB
Spotřební materiál: P-210 (1600 stran při 5% pokrytí) - Tonerová kazeta
Rozměry balení, cm: 38*27.3*21.2
Hmotnost balení (kg): 5,2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Pantum

Společnost Pantum, která ovládá základní technologie a nezávislá práva intelektuálního vlastnictví tiskáren, se zabývá výzkumem a vývojem, designem, výrobou a prodejem tiskáren a spotřebního materiálu, jakož i řešeními tiskových výstupů. Od uvedení první tiskárny Pantum na trh v roce 2010 plně vytvořila kompletní průmyslový řetězec integrující "klíčové komponenty-tiskárny-služby řízení tisku" s řadou produktů od A4 po A3 , od monochromatických po barevné, od jednofunkčních po multifunkční, od hardwaru po tisková řešení. Prodejní síť společnosti Pantum pokrývá více než 80 zemí a regionů po celém světě, společnost vytvořila dlouhodobé a stabilní kooperační vztahy a jistě rozšířila svůj vliv i do České republiky.

Přestože je Pantum mladá společnost, pravděpodobně znáte produkty vyráběné v její továrně o rozloze 900 000 m2 - zařízení a komponenty pro značky jako LEXMARK, XEROX, HP a další.

Společnost Pantum disponuje všemi potřebnými zdroji, aby byla nezávislá na subdodavatelích a zajistila nepřetržitou výrobu.

Cílem společnosti je poskytovat uživatelům spolehlivá, nákladově efektivní a ekologická tisková řešení. Pantum neustále rozšiřuje a zdokonaluje svou produktovou řadu, která zahrnuje jednofunkční, multifunkční a vysokorychlostní oboustranné tiskárny.

WIREMAX s.r.o. je autorizovaným distributorem v České republice, na Slovensku a v Polsku.

Oficiální servisní středisko Pantum v České republice a na Slovensku - https://www.repronis.cz/pantum-servis/