Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Carbon Gray | DLC Titanium/Black Band

Kód: 010-02539-25
17 490 Kč –9 % 15 899 Kč
Objednáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Kultovní GPS hodinky s 1,2" TFT displejem krytým solárním safírovým sklíčkem, titanovou lunetou s DLC úpravou, tělem z tvrzeného polymeru a silikonovým řemínkem. Unisex, s ovládáním v češtině, transflektivní MIP displej, GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, režim spánku/nerušit, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM), max. výdrž baterie 336 h, detekce pádu.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dlouhá životnost
Dlouhá životnost
Minimální reklamace
Minimální reklamace
Kvalitní produkty
Kvalitní produkty

Detailní popis produktu

Chytré hodinky Garmin fēnix 7S kombinují ty nejlepší funkce sportovních a outdoorových produktů ve spojení s špičkovým designem, výdrží a odolností. Díky této kombinaci budou ozdobou vašeho zápěstí jak v náročných podmínkách, tak i ve společnosti. Unikátní sklíčko hodinek Power Sapphire umožňuje dobíjet akumulátor hodinek ze slunečních paprsků a poskytuje tak prodlouženou výdrž akumulátoru na 1 nabití.

Solární dobíjení baterie

Výdrž baterie až 11 dní v režimu chytrých hodinek, z čehož až 3dny jsou podíl solárního dobíjení. Případně až 37 hodin v režimu GPS záznamu, z čehož až 9hodin je podíl solárního dobíjení.

Vysoká odolnost

Robustní konstrukce sportovní s vysokou odolností. Neustále viditelný, 1,2″ displejem se solárním dobíjením a 42 mm tělem. Hodinky splňují americké vojenské normy odolnosti proti teplotám, nárazům a voděodolnosti.

Plnohodnotné duální ovládání

Zcela nový koncept ovládání přináší plnohodnotné duální ovládání tlačítky i dotykovým displejem spojuje výhody obou možností. Rychlá aktivace nebo vypnutí dotykového displeje nebo možnost zamknutí tlačítek je samozřejmostí.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Fenix 7S Sapphire Solar Carbon Gray DLC Titanium/Black Band

 • Stylové hodinky disponují velkým a dobře čitelným 1,2palcovým displejem (240 × 240 px)
 • Rámeček vyroben z titanu
 • Chytré hodinky Garmin Fenix 7S umožní pohodlné bezkontaktní platby skrze Garmin Pay
 • V aplikaci Garmin Connect uvidíte po spárování s telefonem všechny naměřené hodnoty v přehledných grafech
 • Uvnitř hodinek již budete mít nahrané topografické mapy EU (ostatní mapy z celého světa si lze stáhnout přes Garmin Express - zdarma)
 • Spárování s mobilním telefonem obstarává technologie Bluetooth
 • Zabudované režimy pro přesné měření vaši aktivity během sportů + možnost jejich rozšíření z platformy Connect IQ
 • Hodinky Garmin Fenix 7S jsou vodotěsné do 10 ATM
 • Přesné určení polohy díky GPS, GLONASS a GALILEO
 • Funkce Detekce nehod (možnost manuálního odeslání informace o poloze, nebo automatické odeslání při vybraných outdoorových aktivitách) — vyžaduje spárování s telefonem
 • Integrovaný přehrávač hudby vám umožní používat hodinky Garmin Fenix 7S samostatně bez mobilního telefonu, stačí je jen připojit k bezdrátovým sluchátkům
 • Praktická funkce kalendáře, stopek a odpočtu
 • Sledování tepu ze zápěstí, pulzní oxymetr
 • Monitorování frekvence dechu a dechová cvičení při zvýšené úrovni stresu
 • Až 14denní výdrž baterie na jedno nabití
 • Kompatibilní s iPhone, Android
 • Funkce pro ženy (v aplikaci Garmin Connect lze zaznamenat průběh těhotenství a menstruačního cyklu)

Celodenní monitoring zdravotních funkcí:

 1. Ranní zpráva. Hned po probuzení si můžete projít přehled svého spánku, regenerace a tréninkových plánů a k tomu si prohlédnout stav VST, připravenost k tréninku a informace o počasí. Přehled si můžete upravit, aby vám zobrazoval data, která jsou pro vás důležitá.
 2. Poradce pro jat lag. Nechte si poradit, jak minimalizovat dopad jet lagu – nabídneme vám tipy ohledně pobytu na světle, plánování spánku nebo cvičení v souvislosti s vaší chystanou delší cestou. Jednoduše zadáte údaje o cestě do kalendáře aplikace Garmin Connect™ a můžete sledovat, jak se vaše tělo na pobyt ve vzdálené destinaci připravuje.
 3. Sledování tepu na zápěstí. Variabilita srdečního tepu a srdeční tep jsou veličiny, které dokáže měřit optický snímač na zadní straně hodinek. Data jsou měřena a zaznamenávána v průběhu celého dne i noci. Díky nim dokážou hodinky posoudit například i zatížení organizmu.
 4. Pulzní oxymetr. Snímač Pulse Ox2 změří, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá nejen při sledování aklimatizace nebo kvality spánku, ale také v případě virózy, která může mít vliv na fukci okysličení krve.
 5. Vyhodnocení spánku. Monitoring délky a kvality spánku obsahuje jak rozpis fází lehkého a hlubokého spánku a spánku ve fázi REM, tak i vliv spánku na dobití tělesné energie Body Battery, skóre spánku nebo doporučení pro jeho zlepšení.
 6. Funkce body battery. Funkce využívá údaje o odchylkách srdečního tepu, zatížení organizmu, kality spánku a další data a počítá rovnováhu mezi odpočinkem či regenerací a výdejem energie. Hodnotu tělesné energie (Body Battery) vyjadřuje pomocí hodnoty od 0 do 100.
 7. Měření frekvence dýchání. Hodinky měří a zaznamenávají dechovou frekvenci v průběhu dne, tréninku i během spánku. V hodinkách jsou navíc k dispozici dechová cvičení, která vám pomohou správně dýchat nebo se v případě potřeby zbavit vysokého stressu.
 8. Funkce health snapshot. Funkce pomocí 2 min. záznamu vytvoří zprávu důležitých statistik, jako jsou srdeční tep1, variabilita srdečního tepu, pulzní oxymetr2, dýchání a zátěž organizmu. Zprávu s daty potom z telefonu a aplikace Garmin Connect™ můžete sdílet.
 9. Sledování pitného režimu. Zaznamenávejte si denní příjem tekutin, abyste nezanedbávali hydrataci. Pokud nastavíte automatický cíl, hodinky poskytnou i odhadovanou ztrátu tekutin během pohybových aktivit a denní cíl příjmu tekutin se podle toho automaticky upraví.

Notifikace na displeji hodinek:

 1. Chytrá oznámení. Na hodinkách můžete sledovat příchozí volání, e-maily, sms a další notifikace z připojeného telefonu. Hodinky jsou kompatibilní s většinou telefonů s operačním systémem Android i iOS.
 2. Přehrávání streamované hudby. Stáhněte si skladby a seznamy skladeb z účtu ve službě Spotify, Deezer nebo Amazon Music (může být vyžadováno předplatné) a přehrávejte hudbu z hodinek přímo do sluchátek, bez nutnosti mít telefon s sebou.
 3. Bezkontaktní platby garmin pay. Bezkontaktní platby Garmin Pay umožňují do paměti hodinek přidat údaje o vaší platební kartě a platit na místech, které přijímají bezkontaktní platby kartami.
 4. Stock tracker. Sledujte až 50 svých oblíbených akcií– přímo na svém zápěstí – pomocí aplikace Stocks. Zkontrolujte snadno na první pohled jejich ceny a sledujte trendy po celý den.
 5. Bezpečnostní a sledovací funkce. Při spárování s telefonem můžete se svými kontakty sdílet svoji aktuální polohu manuálně, nebo během vybraných venkovních aktivit automaticky za pomoci přednastavené detekce nehod.
 6. Connect IQ platforma. Connect IQ je platforma, která umožňuje programátorům rozšířit možnosti hodinek o vlasní aplikace. Stáhněte si uživatelské ciferníky, přidávejte datová pole a získávejte aplikace a doplňky z obchodu obchodu Connect IQ.

Objevte nové trasy:

 1. Outdoor maps+. Volitelné předplatné služby Outdoor Maps+ nabízí přístup k prémiovým mapovým podkladům (jen USA) a satelitním snímkům (celý svět) staženým přímo do hodinek.
 2. Technologie SATIQ. Vícepásmový systém GNSS s technologií SatIQ určí vaši přesnou polohu v jakémkoli prostředí a současně optimalizuje využívání baterie.
 3. Funkce nextfork. Když jste na trati, můžete se nechat navigovat jednoduchými vizuálními pokyny. Jediným pohledem zjistíte vzdálenost k další křižovatce tras i název příští trasy.
 4. Výškoměr, kompas, barometr. Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass).
 5. Mapy golfových hřišť. Barevné mapy CourseView zobrazují více než 42.000 golfových hřišť z celého světa. Pomohou vám se zobrazením vzdáleností ke greenu/jamce, překážkám a volbou správné hole.
 6. Lyžařské mapy skiview. Předinstalované lyžařské mapy SkiView a poskytnou zákres, názvy a hodnocení obtížnosti sjezdovek pro více než 2.000 ski resortů na celém světě. Společně se sportovními lyžařskými profily jsou tak ideálními hodinkami na hory a lyže.
 7. Topografické mapy. Předinstalováno Mapy Topoactive z celého světa pro sledování vašich průzkumných aktivit. Pomocí integrované funkce Wi-Fi můžete snadno instalovat a aktualizovat mapy a software bez počítače.
 8. Data na mapovém displeji. Zobrazte si důležité informace na mapové stránce a sledujte průběh trasy, okolní orientační body a důležitá datová pole na jediné obrazovce bez nutnosti přepínání.
 9. Chytrá správa spotřeby. Podívejte se, jak různá nastavení a snímače ovlivňují výdrž baterie chytrých hodinek. Kdykoliv máte k dispozici aktuální odhad výdrže s ohledem na použitý režim a úroveň podsvícení.

Kultovní chytré GPS hodinky:

 1. Všestranné sportovní využití. K dispozici jsou přednahrané profily aktivit pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku, veslování, lezení na stěně a další. Každý sport využívá svůj sportovní profil se samostatným nastavením obrazovek, funkcí a režimu spotřeby.
 2. Kondiční trénink. Profil aktivity sleduje intervalové tréninky s vysokou intenzitou, včetně AMRAP, EMOM, Tabata a vlastního tréninku. Nastavte počet sérií, intervaly pro cvičení/odpočinek a další možnosti.
 3. Metriky výkonu. Sledujte pokročilé metriky tréninku, jako je například dynamika běhu, VO2 Max, stav aklimatizace podle teploty a nadmořské výšky, regenerační asistent, tréninkový efekt, vyhodnocení týdenní a měsíční tréninkové zátěže a další.
 4. Funkce real-time stamina. Využijte údaje funkce real-time stamina které vám umožní sledovat a regulovat svou námahu a pomohou vám předejít přetěžování na začátku běhu nebo jízdy.
 5. Regenerační asistent. Po každém tréninku vidíte, jak dlouho je třeba regenerovat, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní aktivita nebo spánek.
 6. Doplněk závod. Připrava na závod pomocí tréninkových tipů, přizpůsobených doporučených denních tréninků a odhadů času dokončení na základě podrobností o trase, počasí a výkonu.
 7. Sledování výkonu přímo na trase. Sledujte, jaký výkon na trase vydáváte. Můžete si tak lépe rozvrhnout úsilí a přesněji doladit trénink. Nepotřebujete k tomu žádné příslušenství.
 8. Stav VST. Získejte lepší přehled o celkovém zdraví, tréninku a regeneraci na základě variabilitu srdečního tepu, během spánku, díky technologii vyvinuté naším týmem Firstbeat Analytics.
 9. Stav tréninku. Díky novým ukazatelům, jako je stav VST, vaše nedávná tréninková historie a výkonnost, získáte přehled o celkovém úsilí – a taky zda trénujete efektivně, na maximum nebo nadměrně.
 10. Připravenost k tréninku. Hned po probuzení budete znát skóre připravenosti k tréninku na základě kvality spánku, regenerace, tréninkové zátěže a dalších faktorů, abyste věděli, jestli vás čeká dobrý den na tvrdý trénink nebo byste měli zvolnit.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.34 kg
Materiál displeje: Power Sapphire
Materiál rámečku: Titan
Rozměry: 42 mm
Materiál pouzdra: Pouzdro z polymeru zpevněného vlákny s titanovým zadním víčkem
Řemínek - materiál: Silikon
Řemínek - šířka: 20 mm
Řemínek - snadná výměna: Ano -QuickFit
Hmotnost: 58 g se silikonovým řemínkem (samotné hodinky: 42 g)
Rozlišení displeje: 240 × 240 pixelů
Displej - typ: MIP Transflektivní
Velikost displeje: Průměr 1,20″ (30,40 mm)
Barevný displej: Ano
Fyzická velikost: 42 x 42 x 14.1 mm
Vhodné pro zápěstí s obvodem:: Silikonový řemínek: 108-182 mm, Semišový řemínek: 108-175 mm, Textilní řemínek: 108-189 mm, Kovový řemínek: 108-180 mm
Způsob nabíjení: Originální kabelová nabíječka Garmin
Paměť/historie: 32 GB
Vestavěný snímač tepu: Ano
Pulsní Oxymetr: Ano
Výdrž baterie SMART: Až 11 dní
Výdrž baterie SMART - Solar: Až 14 dní
Výdrž baterie GPS: Až 37 hodin
Výdrž baterie GPS - Solar: Až 46 hodin
Solární dobíjení: Ano
GPS a satelitní systémy: GPS + Galileo + Glonass
GPS - úsporný režim: Ano
Barometrický výškoměr: Ano
Konektivita: Bluetooth, ANT+, WI-FI
Smart notifikace: Ano
Platby: Garmin Pay
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
MP3 přehrávač: Ano
Mapy nahrané v hodinkách: Ano
Navigace: Ano
Golfové funkce: Ano
Triatlonový profil: Ano
Plavecké funkce: Ano - v bazénu i na otevřené vodě
Voděodolnost: 10 ATM - 100 m - plavání, šnorchlování
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: