Garmin Epix 2 Sapphire Titan/White Band

Kód: 010-02582-21
Akce Tip Výprodej
Značka: Garmin
23 490 Kč –25 % 17 490 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Chytré GPS hodinky s 1,3"  Amoled displejem krytým safírovým sklíčkem, titanovou lunetou, tělem z tvrzeného polymeru a silikonovým řemínkem. GPS, NFC platby skrze Garmin Pay, měření tepu, monitoring spánku, krokoměr, oxymetr, barometr, hledání telefonu, přehrávač hudby v hodinkách, ovládání přehrávače hudby v mobilu, předpověď počasí, obchod s aplikacemi, navigace, always On Display a integrované mapy, vhodné na běh, cyklistiku, jógu, golf, plavání, vodotěsnost 100 m (10 ATM). Lokalizovaný pro CZ.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dlouhá životnost
Dlouhá životnost
Minimální reklamace
Minimální reklamace
Kvalitní produkty
Kvalitní produkty

Detailní popis produktu

Úžasný, vysoce jasný, dotykový 1,3″ AMOLED displej se skvělou čitelností i na přímém slunci. Možnost nastavení módu zobrazení (zhasínání nebo trvalé zapnutí). Zcela nový koncept ovládání přináší plnohodnotné duální ovládání tlačítky i dotykovým displejem spojuje výhody obou možností. Vysoká kvalita použitých materiálů a jejich zpracování. Hodinky je možné používat jak v náročném prostředí, tak i v běžném životě.

Díky vodotěsnosti 10 ATM můžete chytré hodinky bez obav nosit do bazénu nebo se s nimi sprchovat. Atraktivní vzhled hodinek Garmin Epix Gen 2 doplňuje Quick Release řemínek, který můžete libovolně vyměnit za řemínek s jinou barvou či materiálem tak, aby hodinky ladily se sportovním i formálním oblečením či jinými módními doplňky. 1,3" AMOLED displej hodinek chrání odolné safírové sklo Corning® Gorilla® Glass DX. Pro přesné určení polohy nabídnou hodinky GPS, GLONASS i GALILEO. Do těla o váze 53 gramů se povedlo dostat baterii, která zvládne až 16denní používání v režimu chytrých hodinek a celé dva dny při plnohodnotném GPS záznamu. V hodinkách naleznete celou řadu navigačních map a využít lze i funkci navigace po trase.

Klíčové vlastnosti chytrých hodinek Garmin Epix Gen 2, Sapphire Titan/White Band

 • Balení obsahuje voucher na mapu Topo Czech Pro V4
 • Stylové hodinky disponují jasným 1,3palcovým AMOLED displejem (454 × 454 px)
 • Chytré hodinky Garmin Epix Gen 2 umožní pohodlné bezkontaktní platby skrze Garmin Pay
 • V aplikaci Garmin Connect uvidíte po spárování s telefonem všechny naměřené hodnoty v přehledných grafech
 • Spárování s mobilním telefonem obstarává technologie Bluetooth
 • Zabudované režimy pro přesné měření vaši aktivity během sportů + možnost jejich rozšíření z platformy Connect IQ
 • Hodinky Garmin Epix Gen 2 jsou vodotěsné do 10 ATM
 • Přesné určení polohy díky GPS, GLONASS a GALILEO
 • Funkce Detekce nehod (možnost manuálního odeslání informace o poloze, nebo automatické odeslání při vybraných outdoorových aktivitách) — vyžaduje spárování s telefonem
 • Integrovaný přehrávač hudby vám umožní používat hodinky Garmin Epix Gen 2 samostatně bez mobilního telefonu, stačí je jen připojit k bezdrátovým sluchátkům
 • Praktická funkce kalendáře, stopek a odpočtu
 • Snadná výměna řemínku
 • Sledování tepu ze zápěstí, pulzní oxymetr
 • Monitorování frekvence dechu a dechová cvičení při zvýšené úrovni stresu
 • Až 16denní výdrž baterie na jedno nabití
 • Kompatibilní s iPhone, Android

Na sport i do společnosti

 1. Pulzní oxymetr. Snímač Pulse Ox2 změří, jak dobře vaše tělo vstřebává kyslík. Tato hodnota je důležitá nejen při sledování aklimatizace nebo kvality spánku, ale také v případě virózy, která může mít vliv na fukci okysličení krve.
 2. Měření tepu na zápěstí. Variabilita srdečního tepu a srdeční tep jsou veličiny, které dokáže měřit optický snímač na zadní straně hodinek. Data jsou měřena a zaznamenávána v průběhu celého dne i noci a dokážou posoudit například zatížení organizmu.
 3. Funkce health snapshot. Funkce pomocí 2 min. záznamu vytvoří zprávu důležitých statistik, jako jsou srdeční tep, variabilita srdečního tepu, pulzní oxymetr, dýchání a zátěž organizmu. Zprávu s daty potom můžete sdílet z aplikace Garmin Connect  na vašem kompatibilním smartphonu.
 4. Monitoring spánku. Měření délky a kvality spánku obsahuje jak rozpis fází lehkého a hlubokého spánku a spánku ve fázi REM, tak i vliv spánku na dobití tělesné energie body battery. K dispozici je i skóre spánku nebo doporučení pro jeho zlepšení.
 5. Funkce body battery. Funkce využívá údaje o odchylkách srdečního tepu, zatížení organizmu, kvality spánku a počítá rovnováhu mezi odpočinkem či regenerací a výdejem energie. Veličina Body Battery je vyjádřena pomocí hodnoty od 0 do 100.

Všestranné sportovní využití

 1. Sportovní využití. K dispozici jsou přednahrané profily aktivit pro běh, jízdu na kole, plavání, lyžování, golf, turistiku, veslování, lezení na stěně a další. Každý sport využívá svůj sportovní profil se samostatným nastavením obrazovek, funkcí a režimu spotřeby.
 2. Metriky výkonu. K dispozici jsou pokročilé metriky tréninku, jako je například dynamika běhu, VO2 Max, stav aklimatizace podle teploty a nadmořské výšky, regenerační asistent, tréninkový efekt, vyhodnocení týdenní a měsíční tréninkové zátěže a další.
 3. Funkce Real-time Stamina. Využijte funkce real-time stamina pro zobrazení zbývející energie na trase tréninku nebo závodu. Funkce vám umožní sledovat a regulovat svou námahu/rychlost/tempo a pomůže vám chytře rozložit síly v průběhu celé trati.
 4. Regenerační asistent. Po každém tréninku vidíte, jak dlouho je třeba regenerovat, než budete připraveni na další náročný výkon. Tato funkce zohledňuje intenzitu tréninku i další faktory, jako je stres, denní aktivita nebo spánek.
 5. Stav tréninku. Díky novým ukazatelům, jako je stav VST, vaše nedávná tréninková historie a výkonnost, získáte přehled o celkovém úsilí – a taky zda trénujete efektivně, na maximum nebo nadměrně.
 6. Stav VST. Získejte lepší přehled o celkovém zdraví, tréninku a regeneraci na základě variabilitu srdečního tepu, během spánku, díky technologii vyvinuté naším týmem Firstbeat Analytics.
 7. Připravenost k tréninku. Hned po probuzení budete znát skóre připravenosti k tréninku na základě kvality spánku, regenerace, tréninkové zátěže a dalších faktorů, abyste věděli, jestli vás čeká dobrý den na tvrdý trénink nebo byste měli zvolnit.
 8. Doplněk závod. Nástroj Race Widget vám na základě znalosti termínu a povahy závodu automaticky připraví individuální tréninkový plán směřující k naplánovanému závodu. Trénink bude připravený den po dni a to i včetně celkového vysvětlení jednotlivých fází přípravy.

Podrobné mapy a navigační funkce

 1. Outdoor maps+. Volitelné předplatné služby Outdoor Maps+ nabízí přístup k prémiovým mapovým podkladům (jen USA) a satelitním snímkům (celý svět) staženým přímo do hodinek.
 2. Technologie SATIQ. Vícepásmový systém GNSS s technologií SatIQ určí vaši přesnou polohu v jakémkoli prostředí a současně optimalizuje využívání baterie.
 3. Funkce NEXTFORK. Když jste na trati, můžete se nechat navigovat jednoduchými vizuálními pokyny. Jediným pohledem zjistíte vzdálenost k další křižovatce tras i název příští trasy.
 4. Vestavěné ABC senzory. Navigaci v terénu vám usnadní snímače ABC – výškoměr (Altimeter) pro zjištění nadmořské výšky, barometr (Barometer) pro sledování změn počasí a tříosý kompas (Compass). Všechny senzory je navíc možné automaticky nebo manuálně kalibrovat.
 5. Aklimatizace. Tento doplněk ukazuje aktuální nadmořskou výšku, dále aktuálně aklimatizovanou výšku a také související hodnotu pulzního oxymetru, srdečního tepu a dechové frekvence. Získáte tak přehled o tom, jak se tělo přizpůsobuje změnám nadmořské výšky nebo teploty.
 6. Mapy TOPOACTIVE. Přístup k topografickým mapám TopoActive z celého světa poskytuje možnost orientace nad podrobnou mapou na displeji hodinek. Pomocí Wi-Fi připojení můžete snadno instalovat a aktualizovat mapy a software i bez počítače.
 7. Výpočet okružní trasy. Zadejte do funkce požadovanou vzdálenost a získáte návrhy tras, které vás dovedou zpět do počátečního bodu. Výpočet trasy podle oblíbenosti Trendline zohledňuje při výpočtu tras jejich oblíbenost a nabídne nejpopulárnější trasy v okolí.
 8. Navigační funkce. Využijte funkce navigace po trase, která dokáže automaticky vypočítat trasu do cíle nebo využít tras naplánovaných v počítači nebo mobilním telefonu například pomocí mobilní aplikace mapy.cz a deníku Garmin Connect.

Chytré hodinky které vás budou bavit

 1. Chytrá oznámení. Na hodinkách můžete sledovat příchozí volání, e-maily, sms a další notifikace z připojeného telefonu a v případě připojení hands free sady i hovory přijímat. Hodinky jsou kompatibilní s většinou telefonů s operačním systémem Android i iOS.
 2. Hudební přehrávač. Vestavěný hudební přehrávač umožňuje přehrávat vlastní hudební soubory a podporouje offline poslech streamovacích hudebních služeb Spotify, Deezer nebo Amazon Music (může být vyžadováno předplatné), včetně poslechu bez telefonu.
 3. Platby Garmin Pay. Bezkontaktní platby Garmin Pay umožňují do paměti hodinek přidat údaje o vaší platební kartě a platit na místech, které přijímají bezkontaktní platby kartami. Seznam bank, které podporují Garmin Pay najdete zde.
 4. Stock tracker. Sledujte až 50 svých oblíbených akcií – přímo na svém zápěstí – pomocí aplikace Stocks. Zkontrolujte snadno na první pohled jejich ceny a sledujte trendy po celý den.
 5. Bezpečnostní funkce. Při spárování s telefonem můžete se svými kontakty sdílet svoji aktuální polohu manuálně, nebo během vybraných venkovních aktivit automaticky za pomoci přednastavené detekce nehod.
 6. Connect IQ platforma. Connect IQ je platforma, která umožňuje programátorům rozšířit možnosti hodinek o vlasní aplikace. Stáhněte si uživatelské ciferníky, přidávejte datová pole a získávejte aplikace a doplňky z obchodu obchodu Connect IQ.
 7. Správce napájení. Chytrý správce napájení umožňuje sledovat, jak různá nastavení a režimy ovlivňují výdrž baterie hodinek. Zbývající výdrž se navíc zobrazuje ve dnech a hodinách, abyste přesně věděli, kolik času vám zbývá do dalšího nabití.

Garmin Epix Gen 2 mají rychloupínací pásek QuickRelease

Díky vyměnitelným řemínkům s rychloupínacím mechanismem QuickRelease můžete přizpůsobit vzhled chytrých hodinek Garmin Epix Gen 2 svému stylu. Jednoduše vyjměte pásek pomocí posunutí osičky a nasaďte jiný. K dispozici jsou silikonové, kožené nebo kovové řemínky v různých barevných provedeních.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chytré hodinky
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.34 kg
Materiál displeje: Safírové sklo
Displej - typ: Amoled
Materiál pouzdra: Pouzdro z polymeru zpevněného vlákny s titanovým zadním víčkem
Materiál rámečku: Titan
Rozměry: 47 mm
Řemínek - materiál: Silikon
Řemínek - šířka: 22 mm
Řemínek - snadná výměna: Ano -QuickFit
Hmotnost: 70 g (samotné tělo přístroje: 47 g)
Rozlišení displeje: 416 × 416 pixelů
Velikost displeje: Průměr 1,3 mm (″ 33,02)
Barevný displej: Ano
Fyzická velikost: 47 × 47 × 14,5 mm
Vhodné pro zápěstí s obvodem:: Silikonový řemínek: 125–208 mm, Kožený řemínek: 132–210 mm, Textilní řemínek: 132–210 mm, Kovový řemínek: 132–215 mm
Způsob nabíjení: Originální kabelová nabíječka Garmin
Paměť/historie: 32 GB
Vestavěný snímač tepu: Ano
Pulsní Oxymetr: Ano
Výdrž baterie SMART: Až 16 dní
Výdrž baterie GPS: Až 42 hodin
Solární dobíjení: Ne
GPS a satelitní systémy: GPS + Galileo + Glonass
GPS - úsporný režim: Ano
Konektivita: Bluetooth, ANT+, WI-FI
Smart notifikace: Ano
Platby: Garmin Pay
Krokoměr: Ano
Monitoring denní aktivity: Ano
Monitoring spánku: Ano
MP3 přehrávač: Ano
Mapy nahrané v hodinkách: Ano
Navigace: Ano
Golfové funkce: Ano
Triatlonový profil: Ano
Plavecké funkce: Ano - v bazénu i na otevřené vodě
Voděodolnost: 10 ATM - 100 m - plavání, šnorchlování

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: