O nás

Wiremax s.r.o. se zaměřuje na distribuci široké škály domácích spotřebičů, IT a telekomunikačních zařízení, stejně jako mobilních telefonů a elektroniky. Chceme se stát nepostradatelným prostředníkem mezi našimi prodejci a zákazníky a zároveň do naší obchodní strategie zahrnout diverzifikaci a inovaci. Jsme hrdí na naše portfolio výrobků značek, jako je například Pantum, Laifen, Keenetic, Zilan, Pioneer a mnoho dalších.

 

Naše mise

Jsme e-shop, který poskytuje širokou škálu technologií domácích spotřebičů po celé Evropě. Náš tým se vždy snaží vytvářet silné a dlouhodobé vztahy s našimi zákazníky, dodavateli a prodejci. Naše podnikání je postaveno na třech pilířích: efektivita, spolehlivost a snaha o dokonalost.

 

Naše vize

Usilujeme o růst podnikání a expanzi technologií našich domácích spotřebičů z celého světa a  chceme je zpřístupnit našim zákazníkům v celé Evropě. Klienti, kteří se u nás zaregistrují, dostávají pravidelný přehled o aktuálních cenách, speciálních nabídkách,  zásobách v reálném čase, stejně jako prezentacích produktů a jiných aktuálních informací z našeho webu.

Pro maximální flexibilitu a pohodlí našich klientů nabízíme využití našich logistických služeb. Díky naší efektivní logistice a vysoké dostupnosti zboží můžeme nabídnout vysoce komfortní dodání – bez nutnosti dodržet minimální množství objednávky nebo malého příplatku za objednávku.

 

Náš B2B portál

Našimi partnery jsou evropští distributoři, zastupující velkoobchod a specializovaný obchod, stejně jako maloobchodní a nákupní organizace. V rámci spolupráce poskytujeme různé služby, včetně cenných obchodních vztahů, prodejních programů, přístupům k úvěrům, stejně jako tréninky a rozvoj - vše, co vytváří příležitosti k prodeji a zisku.

Rovněž vám nabízíme pohodlnou možnost objednání prostřednictvím našeho moderního online B2B obchodu. Samozřejmostí jsou podrobné informace o produktech a propracovaná funkce vyhledávání, stejně jako přehledná struktura, díky níž je nakupování maximálně efektivní a pohodlné. Chcete se dozvědět více? Kontaktujte nás na adrese a.goncharov@wiremax.eu