Quartzový ohřívač Zilan ZLN6838

Kód: ZLN6838
1 199 Kč
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Quartzový ohřívač Zilan ZLN6838 s termostatem a detektorem pohybu, 2800W. Je vhodný pro rychlé a rovnoměrné vyhřívání od malých prostor až po místnosti o rozloze 40 m2. Devadesátiminutový časovač, senzor pohybu. 5 křemenných žárovek, bezpečnost v případě pádu, nastavitelný termostat.

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dlouhá životnost
Dlouhá životnost
Minimální reklamace
Minimální reklamace
Kvalitní produkty
Kvalitní produkty

Detailní popis produktu

Quartzový ohřívač Zilan ZLN6838 s termostatem a detektorem pohybu, 2800W.


Pokud i pro vás vytápění znamená zvýšené účty za elektřinu, těžké a rozměrné spotřebiče, nebezpečné a dlouhé dráty, hádejte co... můžete to okamžitě přehodnotit.

Křemenná technologie společnosti Zilan je vám k dispozici. Elektrické topidlo je vybaveno třemi křemennými lampami na přední straně, z nichž si můžete vybrat, zda chcete rozsvítit pouze jednu, dvě nebo všechny tři dohromady, a dvěma dalšími křemennými lampami na horní straně kamen, které ještě více umocňují teplo v chladných dnech.

Je vhodný pro rychlé a rovnoměrné vyhřívání od malých prostor až po místnosti o rozloze 40 m2. Ideální do domácnosti, kanceláře, obchodu i na chalupu. Na rozdíl od radiátoru nebo klimatizace, kterým trvá nějakou dobu, než prostor zahřejí, ohřívač Zilan6838 díky inovativní technologii a křemenným lampám zajistí, že teplo pocítíte okamžitě.

Nemusíte zbytečně pálit elektřinu, olej nebo plyn a jen čekat, až se dům zahřeje. Je vybaven kolečky, takže teplo můžete vozit všude s sebou a užívat si dokonalou atmosféru, ať jste kdekoli. Bude vás následovat z obývacího pokoje do ložnice a odtud do kuchyně a všude jinde, kde to budete potřebovat. Už nemusíte vytápět celý dům, abyste se zahřáli.

Nové inovativní funkce - větší bezpečnost

Křemenné topidlo Zilan má dvě zcela nové funkce, které jej uvádějí do souladu s novými bezpečnostními a energetickými předpisy Evropské unie.

Devadesátiminutový časovač zajišťuje, že můžete spát v teple s vědomím, že se spotřebič sám vypne a nebude celou noc spalovat elektřinu.

Senzor pohybu detekuje jakýkoli pohyb v okruhu 6 metrů. Odešli jste z domu a obáváte se, že jste ho mohli nechat zapnutý? Žádný problém. Jakmile senzor nezaznamená v následujících 30 minutách žádný pohyb, kamna se sama vypnou. Ani vy nebudete zbytečně spotřebovávat další elektřinu, ani vám nehrozí zkrat nebo požár.

Vlastnosti:

  • topná tělesa: 5 křemenných žárovek (3 vpředu a 2 nad nimi).
  • bezpečnost v případě pádu
  • nastavitelný termostat
  • čidlo pohybu

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí spotřebiče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 6.8 kg
Výkon: 2800W
časovač: Ano, mechanický
Senzor pohybu: Ano
Úrovně vytápění: 3
Žárovky topení: 5

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: