Jogurtovač Zilan ZLN6098

Kód: ZLN6098
424 Kč
Skladem (2 ks)
Možnosti doručení

Jogurtovač Zilan ZLN6098 umožňuje jednoduchou přípravu jogurtu. Po vložení ingrediencí probíhá zbytek procesu automaticky, bez zásahu uživatele. Jogurt připravený v tomto přístroji je připraven ke konzumaci hned po vypracování. Průhledné horní víko umožňuje snadno sledovat výrobu jogurtu. Snadné použití a čištění.

 

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dlouhá životnost
Dlouhá životnost
Minimální reklamace
Minimální reklamace
Kvalitní produkty
Kvalitní produkty

Detailní popis produktu

Jogurtovač Zilan ZLN6098

Výroba domácího jogurtu není obtížná, pokud k tomu máte potřebné nástroje. Ingredience při výrobě jogurtu je třeba uchovávat při určité teplotě, obvykle 20-55 °c po určitou dobu, obvykle ne déle než 12 hodin.

Domácí jogurt - 100% zdravý!

Jogurt v obchodě musí vydržet týdny a někdy i měsíce. Výrobky prodávané v obchodech obsahují konzervační látky, které se liší od těch ručně vyráběných, a to z důvodu prodloužené trvanlivosti takového výrobku. Z jogurtu jsou odstraněny cenné probiotiky , které podporují trávení a produkují vitamin K, který je velmi důležitý pro fungování organismu.

Jednoduché a funkční

Přístroj umožňuje jednoduchou přípravu jogurtu. Po vložení ingrediencí probíhá zbytek procesu automaticky, bez zásahu uživatele. Kapacita jogurtovače je 1 l. Snadné použití a čištění. 

Lahodný jogurt bez konzervantů!

Jogurt připravený v tomto přístroji je připraven ke konzumaci hned po vypracování. Průhledné horní víko umožňuje snadno sledovat výrobu jogurtu.

Vyrobte si jednou domácí jogurt a už nikdy nepřestanete!

Cenný zdroj živin - vysoký obsah přírodních bakteriálních kultur - probiotiky pocházející z tzv. zákysů (kvásku). Vysoký obsah bílkovin, vápníku, kyseliny mléčné, vitamínů skupiny B. Neobsahuje "umělé přísady": stabilizátory, zahušťovadla, sušené mléko a další.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí spotřebiče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1 kg
Kapacita: 1L
Příkon: 20 W
Napájení: 220-240 V
Rozměry: 16cm x 16cm x 19cm
Hmotnost přístroje: 550g
Hrubá hmotnost: 800g
Délka napájecího kabelu: 80 cm
Certifikát CE: Ano
Se světelným indikátorem: Ano

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: