Jogurtovač Zilan ZLN6104

Kód: ZLN6104
659 Kč
Skladem (3 ks)
Možnosti doručení

Jogurtovač Zilan ZLN6104 umožňuje jednoduchou přípravu jogurtu. Po vložení ingrediencí probíhá zbytek procesu automaticky, bez zásahu uživatele. Jogurt připravený v tomto přístroji je připraven ke konzumaci hned po vypracování. Průhledné horní víko umožňuje snadno sledovat výrobu jogurtu. Snadné použití a čištění. Objem 1440 ml, 8 skleněných nádobek, digitální ovládací panel s led diodami, regulace teploty 20-55 °c, časovač 1-48 hodin, bezhlučný provoz spotřebiče.

 

Detailní informace

Doprava zdarma
Doprava zdarma
Dlouhá životnost
Dlouhá životnost
Minimální reklamace
Minimální reklamace
Kvalitní produkty
Kvalitní produkty

Detailní popis produktu

Jogurtovač Zilan ZLN6104

Výroba domácího jogurtu není obtížná, pokud k tomu máte potřebné nástroje. Ingredience při výrobě jogurtu je třeba uchovávat při určité teplotě, obvykle 20-55 °c po určitou dobu, obvykle ne déle než 12 hodin.

Domácí jogurt - 100% zdravý!

Jogurt v obchodě musí vydržet týdny a někdy i měsíce. Výrobky prodávané v obchodech obsahují konzervační látky, které se liší od těch ručně vyráběných, a to z důvodu prodloužené trvanlivosti takového výrobku. Z jogurtu jsou odstraněny cenné probiotiky , které podporují trávení a produkují vitamin k, který je velmi důležitý pro fungování organismu.

Jednoduché a funkční

Připravte si jogurt jednoduchým způsobem. Po vložení ingrediencí probíhá proces automaticky, bez zásahu uživatele.

Led displej

V závislosti na vašich potřebách má spotřebič regulaci teploty od 20 do 55 °c a časovač včetně zvukového signálu od 1 do 48 hodin. Jogurtovač je nejlepší nastavit na noc, protože proces obvykle trvá 8 až 12 hodin. Všechny parametry jsou sdělovány na jasném a velkém displeji.

Lahodný jogurt bez konzervantů!

Jogurt je připraven v 8 skleněných nádobách a je hotový ke konzumaci co nejdříve. Průhledné horní víčko umožňuje snadný přehled o připravovaném produktu. Objem 1440 ml, 8 skleněných nádobek, lze mýt v myčce nádobí!

Jakmile si jednou vyrobíte domácí jogurt, už nikdy nepřestanete!

Cenný zdroj živin - vysoký obsah přírodních bakteriálních kultur - probiotiky pocházející z tzv. zákysů (kvásku). Vysoký obsah bílkovin, vápníku, kyseliny mléčné, vitaminů skupiny B. Neobsahuje "umělé přísady": stabilizátory, zahušťovadla, sušené mléko a další.

Doplňkové parametry

Kategorie: Domácí spotřebiče
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3 kg
Objem: 1440 ml
Nádoba: 8 skleněných nádobek x 180 ml
Ovládání: LED ovládací panel
Regulace teploty: 20-55°C
Časovač: 1-48 hodin
Napájení: 220 - 240 V
Certifikát CE: Ano
Délka napájecího kabelu: 90 cm
Hmotnost nádoby: 129 g
Hmotnost zařízení: 780 g
Hmotnost sady: 2 140 g
Výkon: 25 W

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: